Scroll

PUANINA GÖRE

Meyve Sıkacağı

 • grid
 • list
  Arzum AR191 Meyvix 1000 W Katı Meyve Sıkacağı
  Arzum AR191 Meyvix 1000 W Katı Meyve Sıkacağı
  8.000 PUAN
  Ürün Özellikleri  Malzeme/Materyal: Çelik  Hacim: 1,5 lt  Güç: 1000 Watt  Geniş yiyecek kanalı sayesinde bütün meyve atabilme imkanı  Sinbo SJ 3145 Narenciye Sıkacağı
  Sinbo SJ 3145 Narenciye Sıkacağı
  2.140 PUAN
  NARENCİYE SIKACAĞI
  Düşük güç ile yüksek performans
  Küçük ve büyük meyveler için 2 farklı boyutta sıkma başlığı
  Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir parçalar
  Sessiz çalışma
  Damlatmama özelliği
  Toz koruyucu kapak
  Kablo saklama yuvası
  Kaymaz ayaklar
  220-240VAC, 50/60 Hz, 25-30W
  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  SİNBO SJ-3143 KATI MEYVE SIKACAĞI
  3.600 PUAN
  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı
  Sinbo SJ -3143 Katı Meyve Sıkacağı istediğiniz her anda taze sıkılmış meyve suyunun vitamin katkısını sunar. Sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve ve sebze sularını pratik şekilde elde etmenizi sağlayan ürünün, kullanımı pratik ve temizlemesi kolaydır. Meyve suyuyla posayı ayıran mekanizması meyve suyu keyfinizi artırır.
  Sinbo Meyve Sıkacağıyla Vitamin Desteği
  Lezzetli ve sağlıklı içecek alternatiflerinin başında gelen meyve suları, tazeyken vitamin değerlerini korur. Vitaminler oksijenle temas etmeye başladığı andan itibaren oksitlenmeye maruz kalır ve değerlerini kaybeder. Sinbo meyve sıkacağı besin değeri en zengin andayken, taze sıkılmış bir şekilde, meyve ve sebze sularından ihtiyaç duyduğunuz besin değerlerini almanızı sağlar. Sindirimi kolay meyve ve sebze sularını bebeklerinizin beslenmesine ek gıda olarak da dahil edebilirsiniz.
  Sinbo Katı Meyve Sıkacağıyla Sağlık ve Lezzet Bir Arada
  Dayanıklı küçük ev aletlerinin değişmez markası Sinbo bu modelde paslanmaz çelik gövde, filtreyi bir arada kullanarak güç ve dayanıklılığı aynı potada eritir.
  Ayrılabilir parçalar, ürün temizliği için pratik bir çözüm sunar.
  Kauçuk ayakları ekstra sabitleme sağlayarak, sarsılmaların ve sıçramaların önüne geçer.
  65 mm geniş besleme tüpü, meyve ve sebzeleri doğramadan bütün olarak atmanıza imkân tanır. Bu şekilde hem hız kazanır, hem de meyve ve sebzenin bütün faydasını kullanabilirsiniz.
  1500 ml posa haznesi ve 500 ml meyve suyu kabı sayesinde ara temizlik gerektirmeden bir aileye yetecek meyve suyu sıkabilirsiniz.
  Ürün kullanıcı dostu olma özelliği taşır. Tek yapmanız gereken katı meyve ve sebzeleri aletin haznesine yerleştirip, iki güç ayarından birini seçmek ve üzerinden kapak ile hafifçe bastırmak. Sinbo katı meyve sıkacağını uzun süre kullanabilmek için dakikalarca çalıştırmamalısınız, arada küçük molalar vermeniz aletin ömrünü uzatır.