Scroll

PUANINA GÖRE

Bayan Parfüm

 • grid
 • list
  Burberry Classic For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set
  Burberry Classic For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set
  7.900 PUAN
  Burberry Classic For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set  Burberry Classic for Woman ışıltılı, şehvetli ve uyumun sadeliğine sahiptir. Klasik ve zamanın ötesinde olan,sade ama şık, kendinden emin ve ne istediğini bilen kadını temsil eder.  Set İçeriği: Burberry Classic For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm + Burberry Classic For Women EDP 7.5 ml Parfüm  Burberry Classic For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm: Kadınsılığın ve zerafetin simgesi Burberry Classic For Women Eau de Parfum, şeftali, kayısı, sandal ağacı, sedir ağacı, misk ve amber içermektedir.  Burberry Classic For Women EDP 7.5 ml Parfüm: Seyahat boy olan Burberry Classic For Women, klasik ve zamanın ötesinde olan, sade ama şık, kendinden emin ve ne istediğini bilen kadını temsil eder.  Ingredients:Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Linalool, Buteth-3, Sodium benzotriazotriazolyl butylphenol sulfonate, Citronellol, Citral, Tributyl citrate, Ci 19140 (yellow 5), Ci 14700 (red 4), Ci 17200 (red 33), Ci 42090  *Lütfen içerik listelerinin zaman zaman değişebileceğini veya değişebileceğini unutmayın. En güncel içerik listesi için lütfen aldığınız ürün paketindeki içerik listesine bakın.

  Burberry Weekend Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set
  Burberry Weekend Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set
  7.420 PUAN
  Burberry Weekend Women EDP 50 ml Kadın Parfüm Set  Ferah ve canlılık dolu notalarıyla Burberry Weekend parfümü hareketli ve klasik olduğu kadar, ince, açık havayı seven, neşeli kadını temsil eder.  Set İçeriği: Burberry Weekend Women EDP 50 ml Kadın Parfüm + Burberry Weekend Women EDP 7.5 ml Kadın Parfüm  Burberry Weekend Women EDP 50 ml Kadın Parfüm: Üst notalarda; mandalina,yeşillik. Orta notalarda; yabani gül, seftali çiçeği, nektarin, siklamen. Alt notalarda; sandal ağacı, sedir ağacı,misk bulunur.  Burberry Weekend Women EDP 7.5 ml Kadın Parfüm: Seyahat boy olan, Weekend Women ferah ve canlı notalarıyla hareketli ve klasik olduğu kadar, açık havayı seven, neşeli kadını temsil eder.  Ingredients: Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water), Limonene, Linalool, Buteth-3, Sodium benzotriazotriazolyl butylphenol sulfonate, Citronellol, Citral, Tributyl citrate, Ci 19140 (yellow 5), Ci 14700 (red 4), Ci 17200 (red 33), Ci 42090  *Lütfen içerik listelerinin zaman zaman değişebileceğini veya değişebileceğini unutmayın. En güncel içerik listesi için lütfen aldığınız ürün paketindeki içerik listesine bakın.

  Calvin Klein Obsessed For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm
  Calvin Klein Obsessed For Women EDP 50 ml Kadın Parfüm
  8.340 PUAN

  Calvin Klein Obsessed For Women EDP 50 ml Kadın Parfümü

  • Kalp atışlarınızı hızlandıracak bir parfüm Obsessed karşınızda... İkonik, modern ve özgün...
  • İstediğinin peşinden gitmekten korkmayan kendinden emin Calvin Klein kadını içindir.
  • Koku geleneksel maskülen akorun kadınsı yorumunda yenilikçilik ve modernist bir bileşimle fark yaratıyor. Feminen bir sıcaklık ile kontrast edilmiş Fougere yapısı kadın parfümüne sıcaklık katmaktadır.  Givenchy L' Interdit EDP 80 ml Kadın Parfüm Set
  Givenchy L' Interdit EDP 80 ml Kadın Parfüm Set
  16.220 PUAN  .Givenchy L'Interdit 80 ml Kadın Parfüm Set

  Usta parfümörler Dominique Ropion, Anne Flipo ve Fanny Bal tarafından tasarlanan, L’Interdit içeriğindeki beyaz çiçek buketi portakal çiçeği, yasemin ve sümbülteberin müthiş uyumundan oluşuyor.
   
  Set İçeriği: Givenchy L'Interdit Edp 80 ml Parfüm + Givenchy L'Interdit 75 ml Vücut Losyonu + Givenchy L'Interdit 75 ml Duş Yağı
   
  Givenchy L'Interdit Edp 80 ml Parfüm: Givenchy L'Interdit, kendi sınırlarını aşmaya ve yasak olanın heyecanını tatmaya cesaret eden tüm kadınların kokusudur.
  Paçuli ve vetiverin yoğun dumanlı ve odunsu notaları, bu kokuya otantik, vahşi ve şehvetli bir güç verir.
   
  Givenchy L'Interdit 75 ml Vücut Losyonu: Zarif parfümlü kokusu ile cildiniz daha dolgun ve L'Interdit koku iziniz daha yoğun olacaktır.
   
  Givenchy L'Interdit 75 ml Duş Yağı: Duş ve banyo yağı, L'Interdit’ in çiçek notaları ile cildi temizler, parlatır.


  Avon Perceive Kadın Parfüm Seti
  Avon Perceive Kadın Parfüm Seti
  1.360 PUAN   Avon Perceive Edp Kadın Parfümü 50 Ml.

  Avon Perceive Vücut Kremi 150 Ml.

  Avon Perceive Vücut Spreyi 100 Ml.

  Avon Perceive Bayan Roll On 50 Ml.  Bvlgari Splendida Patchouli EDP 100 ml Kadın Parfüm
  Bvlgari Splendida Patchouli EDP 100 ml Kadın Parfüm
  16.020 PUAN

  Bvlgari Splendida Patchouli Eau de Parfum 100 ml Kadın Parfüm

  Parıltılı ve karşı konulamaz Chypre Çiçeği, yakıcı bir Günah 'ın evrimini yansıtan bir Paçuli üçlüsünden..
  Lacoste Pour Femme Legere EDP 90 ml Kadın Parfüm
  Lacoste Pour Femme Legere EDP 90 ml Kadın Parfüm
  8.750 PUAN

  Lacoste Pour Femme Legere EDP 90 ml - Kadın Parfümü

  • Kadınlar için Lacoste'den mükemmel ötesi duygular uyandıran, çekici, pudralı ve çiçeksi bir koku ortaya çıkıyor. 


  Shiseido Ginza EDP 90 ml Kadın Parfüm
  Shiseido Ginza EDP 90 ml Kadın Parfüm
  13.910 PUAN

  Shiseido Ginza EDP 90 ml Kadın Parfüm

  GINZA, çiçeklerin doğal zarafetinin kutsal ağaçların gücü ile buluşmasıyla mükemmel bir simya sonucunda doğuyor, tende canlı ve kesinlikle benzersiz bir koku.

  Çiçeklerin doğal zarafetinin ve kutsal ağaçların gücü ile buluşmasıyla bu eşsiz birliktelik GINZA’ nın benzersiz aurasının imzasını haline geliyor. Shiseido Ginza Eau de Parfum, tende canlı ve kesinlikle benzersiz bir koku olduğu kadar kadınsı olduğunu da ortaya koyuyor. Ünlü Vertigo lambasının yaratıcısı Constance Guisset tarafın

  Versace Dylan Turquoise EDT 50 ml Kadın Parfüm
  Versace Dylan Turquoise EDT 50 ml Kadın Parfüm
  9.270 PUAN

  Versace Dylan Turquoise EDT 50 ml Kadın Parfüm

  Canlı ve ışıltılı Versace Dylan Turquoise Pour Femme Eau de Toilette gelenek ve yeniliği bünyesinde barındırır. Mavi gökyüzünün kristal sularla buluştuğu uzak adalara kaçmak gibidir. Aynı zamanda cildi okşayan, duyuları uyandıran ve ruhu canlandıran deniz melteminden esinlenmiştir. Ilık güneşi ve yaz günlerini anımsatan bir koku.

  Dylan Turquoise, Versace kadınının duygusallığına bir övgüdür. Duygusal, genç ve taze yeni koku Dylan Turquoise, mandalina ve çuha çiçeği limonunun coşkulu coşkusu ile ağaç ve misk aromaları arasında mükemmel bir denge oluşturuyor.

  Canlı notalara frenk üzümü ve guava meyveli vurgular ile yasemin ve frezyanın çiçeksi tonları eşlik ediyor. Marka kimliğinin yeniden yorumlanması, kristal turkuaz tonda yapılan zarif şişe, bir Yunan amforasını anımsatan kıvrımlı çizgilere sahiptir. Buzlu mavi cam, denizin kristal berraklığındaki sularını yansıtır ve sürekli bir yaz arzusunu ifade eder. Detaylar soluk altın rengindedir ve alüminyum kapak Medusa Başı ile kabartılmış ve kokunun adı ile oyulmuştur. Barok tarzı harfler, marka adını heceler. 

  Koku Ailesi: Çiçek Koku Tipi: Odunsu misk Önemli Notlar: Üst - limon primafore Orta - guava Baz - sedir ağacı

  Tepe Nota: Mandalina,limon,pembe biber. Kalp Nota: Frenk üzümü tomurcukları,yasemin yaprakları,frezya,guava. Dip Nota: Clearwood, canlı ağaçlar, misk.

  Calvin Klein CK One EDT 200 ml Unisex Parfüm
  Calvin Klein CK One EDT 200 ml Unisex Parfüm
  10.460 PUAN

  Calvin Klein One EDT 200 ml Unisex Parfüm


  Dkny Be Delicious EDP 100 ML Kadın Parfüm Set
  Dkny Be Delicious EDP 100 ML Kadın Parfüm Set
  6.110 PUAN


  DKNY Be Delicious EDP 100 ml Bayan Parfüm Parfüm Set İçeriği;  DKNY Be Delicious EDP 100 ML + 7 ML EDP + 100 ML Refreshing Shower Mousse ( Duş Jeli )  Tüm özellikleriyle tatlı şehir kadınını yansıtan parfüm DKNY Be Delicious Eau De Parfüm, kusursuz notalarıyla karşınızda.  Stresten uzaklaşmak isterken hayallerinden vazgeçmeyen Be Delicious EDP içerdiği greyfurt ve manolya notalarıyla kadınsı duyguları göz önüne çıkartır


  Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100 ml Kadın Parfüm
  Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100 ml Kadın Parfüm
  13.530 PUAN  Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100 ml Kadın Parfüm  • Çiçek-meyveli-odunsu bileşim, eşsizliğin, gücün, duyusallığın ve zarafetin epitetlerinin, kokunun üst, orta ve baz notaları ile temsil edileceği şekilde tasarlanır.
  • Yaratılış, parfümcü Calice Becker tarafından imzalanır.
  • "Dylan Blue Pur Femme kadınlık için verdiğim bir haraçtır. Bu yüzden kendi gücünü bilen bir kadın için güçlü, duyulara hitap eden zarif bir koku yarattım." - Donatella Versace.
  • Üst notalar: Siyah frenk üzümü sorbe, Granny Smith elma, yonca, unutma,  Bvlgari Goldea The Roman Night EDP 50 ml+15 ml Kadın Parfüm Set
  Bvlgari Goldea The Roman Night EDP 50 ml+15 ml Kadın Parfüm Set
  11.960 PUAN  BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT KADIN PARFÜM SET

  Set İçeriği: Goldea The Roman Night Eau De Parfum (15 ml) ve Goldea The Roman Night Eau De Parfum (50 ml)

  GOLDEA THE ROMAN NIGHT ile BVLGARI, koku alma öyküsünde yeni bir bölüm yazıyor: ilk chypre, bir Floral Musky Chypre.

  Cesur karakterini hem çekici hem de ilgi çekici bulan kadınlar için daha çağdaş bir imzaya sahip bir koku. Koku, Ebedi Şehri ve onun gecelerine kazınan çılgınlıktan yayılan coşkulu enerjisini çağrıştırıyor.

  Gecenin yeni tanrıçasını, seçimlerinin arkasında duran spontane ve içgüdüsel bir kadını temsil ediyor.

  Bvlgari Goldea The Roman Night EDP 75 ml Kadın Parfüm Set
  Bvlgari Goldea The Roman Night EDP 75 ml Kadın Parfüm Set
  16.840 PUAN  BVLGARI GOLDEA THE ROMAN NIGHT KADIN PARFÜM SET

  GOLDEA THE ROMAN NIGHT ile BVLGARI, koku alma öyküsünde yeni bir bölüm yazıyor: ilk chypre, bir Floral Musky Chypre. Cesur karakterini hem çekici hem de ilgi çekici bulan kadınlar için daha çağdaş bir imzaya sahip bir koku.

  Koku, Ebedi Şehri ve onun gecelerine kazınan çılgınlıktan yayılan coşkulu enerjisini çağrıştırıyor. Gecenin yeni tanrıçasını, seçimlerinin arkasında duran spontane ve içgüdüsel bir kadını temsil ediyor.

  Üst Notalar: Bergamot , Karabiber ve dut ile açılır, kalp notalar da, siyah şakayık, gece açan yasemin, gül, sümbül, baz notalar, paçuli, kara misk, güve otu ve yosun.

  Bvlgari Splendida Iris D Or Edp 50 ml Kadın Parfüm
  Bvlgari Splendida Iris D Or Edp 50 ml Kadın Parfüm
  11.960 PUAN  Bvlgari Splendida Iris D or EDP 50 ml Kadın Parfüm

  Bvlgari 'den Splendida Iris d'Or, kadınlar için bir Floral Woody Musk kokusu.. Mimoza, menekşe, gül ve bambulotunun zarif birleşimi karşınızda...

  Sandal ağacı ile parlaklığı arttırılmış, asalet temsilcisi vetiver ile dokunmuş pudralı bir imza... Bu kokunun ardındaki burun Sophie Labbe. Splendida güneşli ve ışıltılı bir günün yüksek derecede ayırt edici hale gelen bir mirası...

  Kadınının başka biri gibi çaba sarf etmesi gerekmiyor, çünkü koku herkes tarafından fark edilebilir hale geliyor. Eşsiz kokusuyla, zarif ve derin izler bırakıyor...

  Üst notalar; yeşil notalar, ahududu, bambulotu ve bergamottur. (Canlı, taze, güneşli) Orta notalar; iris ve mimozadır. (çiçeksi, pudramsı, kadifemsi) Baz notalar; sandal ağacı, tonka fasulyesi, orris, vetiver ve menekşe yaprağıdır. (Aromatik, yumuşak, odunsu, yağlı) Dip notaları sayesinde; nazik ve sıcakkanlı bir uyanış vaat ediyor. Büyüleyici ve şehvetli kalbi ısıtan doğası, silüeti, kokusunun şıklığını yansıtır.

  Bvlgari Splendida Iris D'or EDP 100 ml Kadın Parfüm
  Bvlgari Splendida Iris D'or EDP 100 ml Kadın Parfüm
  14.370 PUAN  Bvlgari Splendida Iris D Or EDP 100ml Kadın Parfümü  • Bvlgari'den Splendida Iris d'Or, kadınlar için bir Floral Woody Musk kokusu.. Mimoza, menekşe, gül ve bambulotunun zarif birleşimi karşınızda...
  • Sandal ağacı ile parlaklığı arttırılmış, asalet temsilcisi vetiver ile dokunmuş pudralı bir imza...
  • Bu kokunun ardındaki burun Sophie Labbe.
  • Splendida güneşli ve ışıltılı bir günün yüksek derecede ayırt edici hale gelen bir mirası... Kadınının başka biri gibi çaba sarf etmesi gerekmiyor, çünkü koku herkes tarafından fark edilebilir hale geliyor. Eşsiz kokusuyla, zarif ve derin izler bırakıyor...

  Calvin Klein Be EDT 200 ml Unisex Parfüm
  Calvin Klein Be EDT 200 ml Unisex Parfüm
  8.590 PUAN


  Calvin Klein Be EDT 200 ml Unisex Parfüm
  Notalar: Yeşil notalar, mandalina, nane, lavanta, ardıç, çimen, manolya, orkide, fezya, şeftali, yasemin, sandal ağacı, amber, misk, sedir ağacı, vanilya, reçineler.
  Calvin Klein'ın unisex parfümü Ck Be özgürlüğe yapılan bir övgü gibi.
  Açılışı aromatik ve ferah. Lavantanın rahatlatıcı, nanenin de canlandırıcı kokusuyla hafifçe keskin bir başlangıç yapan parfüm orta notalardaki çiçekler ve odun kokularıyla olgunlaşıyor. Özellikle değerli odunları öne çıkaran korkusuz karakteri dikkat çekici. Temiz, hafif ve modern kokusu kadın-erkek herkesin hoşuna gidecek. Parfüm şişesi ve kokusuyla minimalist bir estetik sunuyor.


  Calvin Klein Obsession Edp 100 ml Kadın Parfüm
  Calvin Klein Obsession Edp 100 ml Kadın Parfüm
  6.890 PUAN  Calvin Klein Obsession Edp 100 ml Kadın Parfüm

  Çiçekler ve baharatların muhteşem uyumu sizi bir rüyaya davet ediyor. Calvin Klein Obsession Edp 100 ml Kadın Parfüm, sıcak kehribar çiçekleri ve baharatların güçlü bir karışımı..

  OBSESSION en tutkulu olan sevgiyi sembolize eder. Calvin Klein Obsession Edp, Bu güçlü, zamansız ve evrensel konsept Calvin Klein'ı büyüleyen dört değer etrafında dönüyor.

  Tutku, Doğal, Gençlik, Provokasyon Calvin Klein Obsession Edp en derin ve gizli olan kadınlar içindir.

  En büyüleyici, en kışkırtıcı parfüm olan OBSESSION'u giyerek, kadın cazibesini ortaya çıkarır, ateşli ve dayanılmaz bir baştan çıkarma gücü yayar.

  Koku Tipi: Oryantal


  Estee Lauder Beautiful Belle Love Edp 100 ml Kadın Parfüm
  Estee Lauder Beautiful Belle Love Edp 100 ml Kadın Parfüm
  14.070 PUAN

  Estee Lauder Beautiful Belle Love Edp 100 ml Kadın Parfüm

  Aşk bütün kurallara meydan okur..

  Radiant Amber, canlandırıcı portakal çiçeği ve tatlı bal notaları ile aydınlatılan Türk gülü ve vanilya notalarıyla özel günlerinizi taçlandırın.. 

  Koku, Orta Doğu'dan amber ve badem içermektedir. 

  Bu şehvetli parfüm, güneyden gelen kremsi bir Vanilya ve Patchouli çekiciliği sağladığı için dayanılmaz bir parıltı yayar. Illuminate Musk ve Orange Blossom'un eşsiz batı notaları, modernliği tamamlamak için kokuya çağdaş bir güncel

  Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 100 ml Kadın Parfüm
  Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 100 ml Kadın Parfüm
  15.650 PUAN

  Bvlgari Splendida Magnolia Sensuel EDP 100 ml Kadın Parfüm

  SPLENDIDA koleksiyonu ile BVLGARI, Perfumery' nin en asil çiçeklerinin en değerli yönlerini süblime eder.

  Splendida BVLGARI Magnolia Sensuel, ilham veren çiçeğin görüntüsünde asil doğal malzemelerle güçlü çekici notlar veren kadınsı güzelliğe bir övgüdür.

  Bvlgari 'nin sadık hayranları, güzel manolya çiçeğinin bu kutlamalarına bayılacaklar.

  EDITÖRÜN NOTU: Manolyalar güzellik, saflık ve neşe sembolü olarak kabul edilir, bu yüzden Bvlgari 'nin Splendida koleksiyonuna son eklenen Magnolia Sensuel 'in en son ekinin kalbinde yatmaktadır.

  Doğası gereği çiçek açan eau de parfum, mandalina notalarını paçuli ile birleştirerek sakinleştirici bir görünüm için pürüzsüz bir paçuli, misk ve Tahi

  Guerlain Mon Guerlain EDT 100 ml Kadın Parfüm
  Guerlain Mon Guerlain EDT 100 ml Kadın Parfüm
  15.680 PUAN


  Guerlain Mon Guerlain EDT 100 ml - Bayan Parfümü  Angelina Jolie'den ilham alan güçlü, özgür ve bir o kadar şehvetli...  Güçlü, şehvetli ve gizemli Tahitensis vanilyası, lavantanın muhteşem kokusuyla yeni bir birliktelik yakalıyor.  Carla lavantası ile vanilyanın sadeliğinin birleşimi Guerlain Mon Guerlain'da yer alıyor.  Parfümün içeriğinde yer alan zambak, yasemin, sandal ağacı ise feminenliğin gizemini dışa vurumunu yansıtıyor.  Parfümümle çok yakın bir ilişkim var. Kişiliğimi yansıtan görünmez dövmem, ikinci tenim.  Mon Guerlain, modern kadınlığa bir övgüdür.


  Burberry Her Blossom EDT 100 ml Kadın Parfüm
  Burberry Her Blossom EDT 100 ml Kadın Parfüm
  13.280 PUAN

  Burberry Her Blossom EDT 100 ml Kadın Parfüm

  Parlak ve enerjik, Burberry Her Blossom kadınlar için, 2019 un en yeni sunulan kokusu, Londra'ya çiçek açan bir aşk mektubu.

  Güneş ışığı altında kalmış parklarda ve aşağı çiçek kaplı patikalarda yapılan bir yürüyüşle, ilkbaharın ilk birkaç gününde Londralı'nın tutumu, yüksek ruhlu, kendiliğinden ve önümüzdeki sezon için beklentiyle dolu bir yapı.

  Orijinal Eau de Parfum 'un gurme imzası aydınlık erik çiçeği notalarına sarılmıştır. Köpüklü mandalina, kremsi sandal ağacı ve rahatlatıcı misk notaları sıcaklık ve derinlik sağlar.

  Şişe lüks ancak sade, arşivsel bir Burberry kokusu tasarımından ilham alıyor.


  Versace Bright Crystal EDT 90 ml Kadın Parfüm
  Versace Bright Crystal EDT 90 ml Kadın Parfüm
  12.090 PUAN

  Versace Bright Crystal EDT 90ml Bayan Parfüm

  • Soft bir çekicilik, kristal berraklığı ve ışıltılı parlaklık…
  • Ferah, titreşimli, çiçeksi bir kokuyla karakterize nadide bir güzelliğin değerli mücevheri. Kendinden emin, ama aynı zamanda feminen, çekici ve daima göz alıcı bir kadın için büyüleyici ve seksi bir parfüm...
  • Seksi ve saydam bir karışım, ağırbaşlı çekiciliği ve baştan çıkaran varlığıyla size keyif veren bir koku...
  Moschino Chic Petals EDT 100 ml Kadın Parfüm
  Moschino Chic Petals EDT 100 ml Kadın Parfüm
  9.020 PUAN


  Cheap & Chic Chic Yapraklı Moschino kadınlar için bir meyveli çiçeksi bir koku. Granada, zencefil ve yabani çilek oluşan; orkide, gardenya ve nilüfer (nilüfer) ile; Baz notları misk, hinoki selvi ahşap ve İtalyan irisi koyar.


  Calvin Klein CK IN2U Her EDT 150 ml Kadın Parfüm
  Calvin Klein CK IN2U Her EDT 150 ml Kadın Parfüm
  6.800 PUAN

  Cilt Tipleri

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

  Ürün Özellikleri

  Esans:Fresh, Çiçeksi Cesur, seksi, atak ve neşeli kokusuyla CK IN2U adeta «çok tatlı ve çekicisin, senden hoşlanıyorum» diyor. CK IN2U teknoloji aracılığıyla iletişim halinde olan ve müzik, moda, stil trendleri dışında ilk kez, kullandıkları iletişim araçlarıyla tanımlanan yeni nesile - yani teknoseksüellere- kendileriyle özdeşleştirebilecekleri bir parfüm sunuyor. Tepe Notası: Pembe Üzüm Kalp Notası: Şeker Orkidesi Dip Notası: Neon Amber

  Ürün Avantajları

  Günlük kullanıma uygundur.

  Ürün Kullanımı

  Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

   

  Moschino Cheap and Chic EDT 100 ml Kadın Parfüm
  Moschino Cheap and Chic EDT 100 ml Kadın Parfüm
  9.020 PUAN

  Cilt Tipleri

  Tüm cilt tipleri için uygundur.

   

   

  Ürün Özellikleri

  Esans: Oryantal Neşeli ve canlı. Cheap And Chic yerinde duramayan, heyecanlı, hareketli kadınları tanımlıyor. Tepe Notası: Bergamot, Yuzu, Gül Ağacı, Beyaz OrkideKalp Notası: Bağdat Nilüferi, Siklamen, Yaban Gülü, Mısır Yasemini, Şakayık, Vanilya Dip Notası: Süsen, Misk, Sandal Ağacı, Tonka Fasulyesi, Gri Amber

   

   

  Ürün Avantajları

  Günlük kullanıma uygundur.

   

   

  Ürün Kullanımı

  Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanır.

  Burberry My Burberry EDP 90 ml Kadın Parfüm
  Burberry My Burberry EDP 90 ml Kadın Parfüm
  16.180 PUAN


  Meyve ve çiçek görkemli buket ile, kadınlar için My Burberry zarafet ve sofistike ile günden akşama götürür. Tatlı bezelye, sardunya, freesia ve bergamot özü ile gül güzel notlar unutulmaz taze bir koku oluşturmak için. 2014 yılında tanıtılan Burberry'nin bu çarpıcı kokusu, eşsiz kadınlığınızı ifade etmenizi ve derinlik ve yoğunluk katmanlarına sahip olduğunuzu ifade etmenizi sağlar.


  Calvin Klein CK One Shock For Her EDT 200 ml Bayan Parfüm
  Calvin Klein CK One Shock For Her EDT 200 ml Bayan Parfüm
  5.980 PUAN

  Tutku, heyecan ve eğlencenin kokusu. Klasik ck one’ı sınırlarını aşan şiddetli bir çiçek buketiyle sizi şok edecek!

  Koku Tipi: Çiçeksi

  Parfüm Mililitre : 100 ml

  Parfüm Türü: EDT

   

  Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml Kadın Parfüm
  Calvin Klein Euphoria EDP 100 ml Kadın Parfüm
  12.910 PUAN

  Hayallerinizi gerçekleştirmeye ve sınırları olmayan bir yolculuğa hazır mısınız?


  Euphoria yeni kazanılmış özgürlükten ilham alan, kişinin hayallerini yaşama dönüştürmesini anlatan aklınızda yer edecek, seksi ve şık bir parfüm.


  Euphoria egzotik meyveler, baştan çıkarıcı çiçekler, kalp notasındaki siyah orkide etkisiyle gizemli, zengin kremsi dip notası ile karşıtlıkları birleştiren, bağımlılık yaratan bir oryantal.