Scroll

Insta360 ONE X2 Aksiyon Kamera

65.830 PUAN

.TEK X2 olduğunu Insta360 çift ve tek lensli modlarıyla 'ın cep boyutunda küresel VR çözüm. 360 Kamera Modu olarak da adlandırılan çift lens modunda, kamera, otomatik dahili birleştirme ile sürükleyici 360 5.7K çözünürlüklü videolar çekmek için hem ön hem de arka lenslerini kullanır ve ardından eşlik eden iOS / Android uygulamasını kullanarak çekimde gezinebilirsiniz. ve belirli bir açı seçin ve bunu doğrudan sosyal medyada paylaşın. Tek lens modu, bu 360 kamerayı normal çekimler yapabileceğiniz standart bir kameraya dönüştürür. Sabit Kamera modu olarak da adlandırılan bu mod, çekiminizi dijital olarak yumuşatmak ve böylece daha sabit görünmesi için gelişmiş bir sahne algılama algoritmasına sahip FlowState Sabitleme kullanır.

 
ONE X2, su geçirmez muhafaza gerektirmeden 33 'su geçirmez olarak tasarlanmıştır, böylece yanınızda götürebilir ve yağmurda kullanabilirsiniz. Ayrıca kamera, çekimlerinizi çerçevelemek ve izlemek için ön tarafta yuvarlak bir dokunmatik ekrana sahiptir. Sesi yakalamak için ONE X2, temiz 360 derece ses yakalamak için rüzgar azaltma özelliğine sahip dört yerleşik mikrofonla tasarlanmıştır ve ayrıca daha profesyonel ses için harici bir mikrofon bağlamak için isteğe bağlı özel 3,5 mm mikrofon adaptörünü destekler.
 
Diğer özellikler : ses kontrolü, mobil uygulama aracılığıyla tek dokunuşla sinematik düzenlemeler, kayıt, isteğe bağlı bir Apple Watch'tan kontrol, sesi doğrudan isteğe bağlı AirPod'lara kaydetme ve çok daha fazlası bulunur.
 
Ana Özellikler
360 Kamera Modu
H.265 kodlamalı çift lensli 5.7K 360 ° video
Sabit Kamera Modu
Gelişmiş sahne algılama algoritmasına sahip FlowState Stabilization ile tek lensli, standart kamera modu
Doğal Olarak Suya Dayanıklı
Su geçirmez muhafaza gerektirmeden 33 'e kadar su geçirmez
360 Ses
Rüzgar azaltma özelliğine sahip dört dahili mikrofonla sürükleyici 360 ° ses
Shot-Lab: Tek Dokunuşla Sinematik Düzenlemeler
Tamamlayıcı iOS / Android uygulamasında, düzenlemek istediğiniz çekimi seçin ve Shot Lab özelliği sizin için otomatik olarak çekimi hızlı bir şekilde düzenlemek için şablonları uygulayacaktır.
Derin Parça 2.0
Companion uygulamasında, ister